Odhalujeme (s)mysl

Vyhledáváme zásadní tvorbu a se svolením autorů ji přinášíme v překladu, který si můžete poslat, tisknout, sdílet nebo uložit na později.
Sledovat nás můžete na těchto stránkách, na Twitteru, přes Facebook, Google+, RSS feed nebo odebírejte novinky emailem.

1

Hledáme nakladatele pro Ilustrovanou knihu argumentačních klamů

Už dlouho máme přeloženou Ilustrovanou knihu argumentačních klamů. Původně jsme ji chtěli vydat sami s pomocí crowdfundingu, nicméně autorovi agenti si při jednání i přes autorovy urgence dávali velice na čas, aby nám vydání nakonec odmítli s tím, že si máme najít nějaké zavedené nakladatelství, aby to měli jednodušší. Ali Almossawi už tuto knihu crowdfundingem v některých zemích vydal a myslel si, že se s námi tedy domluví přímo, ale zjistil, že ve chvíli, kdy už s agenty má smlouvy, už by vůbec nebylo jednoduché je obejít.

Hledáme tedy nakladatelství, které by se s agenty dohodlo a knihu u nás vydalo. Pokud máte někoho známého v nějakém nakladatelství, budeme vděční, když se o možnosti vydat tuto knihu dozví. Nabídky lze zasílat na adresu kerray@archetypal.cz.


Stál tento překlad za přečtení?

Dejte o něm vědět i lidem kolem sebe, které by mohl zajímat. Ohlasy čtenářů jsou tou nejlepší reklamou - jinou ani nemáme.

Jelikož Vaše reakce jsou pro nás hlavní odměnou a motivací, budeme rádi, když nám své ohlasy budete psát - ať už do komentářů pod stránkou nebo třeba na mail.

Na stránce archetypal.cz najdete ještě další, přinejmenším stejně zajímavé překlady.

Také nás můžete sledovat na sociálních sítích:
facebook.com/archetypal.cz
twitter.com/archetypal_cz
plus.google.com/+ArchetypalCz